a
Maistas vestuvėms
Siekite Mus

Informacija +370 600 64 690

Dirbame visoje Lietuvoje

Soc.tinklai
Maistas vestuvėms > Naujienos  > Kokią vestuvių vietą pasirinkti?
vestuviu vieta

Kokią vestuvių vietą pasirinkti?

Vestuvių planavimas paprastai pradedamas datos ir vestuvių vietos parinkimu. Kai yra žinoma, kiek svečių dalyvaus vestuvėse, apsispręsti tampa ne taip sunku, tačiau yra dalykų, kuriuos vertėtų apgalvoti renkantis vestuvių vietą. Palanku iš anksto numatyti, kiek laiko truks vestuvių šventė – ar tai bus tik poros valandų vakarienė, ar šventė vyks visą vakarą, ar dvi dienas. Taip pat vestuvių vieta gali būti pasirenkama ir pagal tai, iš kur atvyks šventės svečiai – jei jie atkeliaus iš kitų miestų, vertėtų pagalvoti ir apie svečių apgyvendinimą. Taigi, kokias vestuvių vietas galima pasirinkti?

Sodybos nuoma

Tokia vestuvių vieta vis dar išlieka pačia populiariausi. Nuomojamų sodybų pasirinkimas yra pakankamai didelis, tad visada galėsite rasti tokią, kuri labiausiai tiktų numatytam svečių skaičiui, ir taip pat galėsite pasirinkti sodybą, esančią pakankamai patogioje vietoje. Sodybos nuoma dažniausiai pasirenkama tada, kai švęsti planuojama dvi dienas, ir palanku tai, jog neretai sodyboje siūloma pasimėgauti pirties malonumais bei kitomis pramogomis. Jei nuspręstumėte pasirinkti tokią galimybę, pasvarstykite, ar maistą gaminsite patys, ar šį darbą patikėsite profesionalams – jei pasirinktumėte pirmąją galimybę, jums galės praversti indų nuoma. Taip pat pagalvokite, kam patikėsite vestuvių vietos puošimą – įvertinkite tai, kad dekoracijomis reikės pasirūpinti dar iš anksto.

Vestuvių šventė restorane

Jei vestuvių svečiai yra iš to paties miesto, galima pagalvoti ir apie šventę restorane. Tokia vestuvių vieta puikiai tinka tuomet, kai nenorima rūpintis pagrindinių patiekalų bei užkandžių gamyba. Viskas, ką jums reikės padaryti, – tai iš anksto susitarti dėl šventinio valgiaraščio bei salės puošimo.  Galėsite pagalvoti apie atskiros salės arba viso restorano nuomą – tinkamiausias pasirinkimas priklausys nuo žmonių skaičiaus.

Kartais vestuves nusprendžiama švęsti ir nuosavoje sodyboje, nes tokiu būdu siekiama sutaupyti. Nors tokia vestuvių vieta jums nieko nekainuos, tačiau įvertinkite, kad pasiruošimas gali pareikalauti tikrai nemažai laiko ir pastangų.

MaistasVestuvems