a
Maistas vestuvėms
Siekite Mus

Informacija +370 600 64 690

Dirbame visoje Lietuvoje

Soc.tinklai
Maistas vestuvėms > Naujienos  > Užkandžiai vestuvių stalui: 5 idėjos
uzkandziai vestuvems

Užkandžiai vestuvių stalui: 5 idėjos

Ruošiantis vestuvėms svarbu pasirūpinti ne tik pagrindiniais patiekalais, bet taip pat ir užkandžiais, kurie vestuvių stalui suteiks dar daugiau šarmo. Jaunieji nereti rūpinasi, kad užkandžiai vestuvėms būtų ne tik skanūs, bet taip pat ir gražūs, taigi, kokios užkandžių idėjos gali geriausiai pasiteisinti?

1. Vieno kąsnio sumuštinukai

Juos paruošti yra gana paprasta, o įvairių variacijų, kaip tą padaryti, yra begalė. Juos galite ruošti iš duonos, daržovių ir mėsos, sūrio ar žuvies, taip pat galite išbandyti ir įvairių neįprastus sumuštinukų receptus. Pavyzdžiui, itin didelių pagyrų sulaukia sūrio, baltos duonos ir vynuogių ant medinio iešmelio suverti sumuštinukai.

2. Įdarytos daržovės

Vestuvės dažniausiai planuojamos vasarą ir ankstyvą rudenį, tad šiuo metu sezoninių daržovių pasirinkimas yra tikrai platus. Vienas populiariausių pasirinkimų – įdaryti agurkų ritinėliai, kurių įdarui galima naudoti įvairias mišraines, žuvį ar mėsą.

3. Užtepėlės

Įvairių užtepėlių receptų rasime tikrai daug, todėl visada bus galima pasirinkti jums labiausiai patinkantį. Jei norite paruošti užkandžių ir vegetarams bei veganams, galite išbandyti  baklažanų užtepėlę, kurią galėsite pagaminti iš šių baklažanų, svogūnų, saldžiųjų paprikų, pomidorų bei įvairių prieskonių. Prie užtepėlės patiekite sausainių ar traškios duonelės.

4. Lavašo suktinukai

Tai – dar vienas populiarus vestuvių užkandis, kurio gamybos receptų yra begalė. Vienas dažniausių pasirinkimų – lavašo suktinukai su lašiša ir salotų lapais, tačiau taip pat galite išbandyti ir įvairius neįprastus receptus.

5. Saldžios duonos lazdelės

Šis užkandis yra vienas tų, kuris nuo stalo dingsta pirmasis. Saldžių duonos lazdelių gamyba yra labai paprasta – tereikia duonos lazdeles pamirkyti tirpintame šokolade, apibarstyti riešutais, ir palikti sustingti.

Įvairių užkandžių idėjų yra tiesiog begalė, tad galite pasitarti su maisto tiekėjais, kurie jums pateiks pasiūlymų, ir, žinoma, galės įgyvendinti jūsų idėjas.

MaistasVestuvems